Įmonė

UAB "Miško namas" įregistruota 2003 m., tačiau gamybinė veikla buvo pradėta jau 1992 m. Įmonės direktorius ir daugelis darbuotojų įmonėje dirba nuo pat jos įkūrimo. Tai užtikrina efektyvų ir aukštos kokybės darbų atlikimą. Pati gamykla įkurta 1997 m. Šimonių k., Kupiškio r.

Pagrindinė įmonės veikla yra surenkamų gyvenamųjų namų, sodo kambarių, namelių, pavėsinių, sodo baldų gamyba. 

Gamykla įsikūrusi 1,48 ha privačiame žemės plote. Gamyba vyksta 4000 m2 patalpose, o sandėlyje nuolat laikoma 700-1200 m3 medienos žaliavos. 

Įmonė nuolat investuoja į įrengimus - visa gamykloje esanti technika įsigyta ne ankščiau nei 2003 m.

Iki šiol įmonė nevykdė prekybinės veiklos Lietuvoje, visa pagaminta produkcija eksportuojama į užsienio šalis: 60 proc. į Japoniją, 40 proc. į kitas Europos valstybes, įskaitant Austriją, Vokietiją, Angliją, Olandiją, Prancūziją. 

Per metus įmonė gali pagaminti iki 40 vnt. 40` laivų konteinerių, t.y. 200 vnt. 12-210 m2 dydžio namų. 2004 m. pastatėme 169 namų po 41 m2 kempingą "Il Veliero" Italijoje.

Žaliavinė mediena importuojama iš šiaurinės Rusijos (pušis) ir Baltarusijos (eglė). Mediena iš šiaurinių regionų yra tankesnė, nes medžiai auga lėčiau, nei šiltesnio klimato zonoje augančių medžių.

Dauguma namų gaminami iš klijuoto pušies tašo. Tokio tipo namai yra atspariausi drėgnam klimatui, lyginant su kitokio tipo mediniais namais. Šie namai mažiau klaiposi ir neskilinėja. Dėl tos pačios priežasties, sutvirtinimui naudojami sienos aukščio metaliniai varžtai namų kampuose. 

Gaminiai

Įmonė taip pat gamina karkasinius namus, tačiau tai nėra pagrindinė veikla.

CNC (kompiuterio valdomu apdirbimo centru) gaminame skandinaviško ir europietiško standarto langus su stiklu ar stiklo paketais 4+12+4 mm, duris, lauko ir terasų baldus.

Statyboms reikalingas ilgas detales dygiuojame į ilgį iki 18 m. Naudojame baldinį "uždarą" ir lentelėms - "atvirą" dygį. Namų sunėrimus frezuojame našiu įrenginiu, galinčiu per pamainą sudygiuoti 500 detalių (apie 6 namus). Tiksliam sunėrimų ir gegnių 3D erdvėje gaminimui 2013 m. pabaigoje pradėjo veikti Hundegger K2-5 (5-ašė) kompiuterizuota gamybos linija. Ji leidžia ypatingai greitai gaminti namus pagal individualius išmatavimus.

Techninės charakteristikos

Prieš pakraunant į jūrinius konteinerius, paruošti gaminiai yra impregnuojami biochemine medžiaga Sinesto B, kad transportuojant karšto klimato juostos jūromis neatsirastų pelėsis ir grybelis. Vežant sunkvežimiais, to daryti nereikia. Lagės, terasos ir kitos vietos, kurios tiesiogiai susiliečia su žeme, yra impregnuojamos vakuuminiu-slėginiu būdu su Wolmanit CX-10. Suklijuotas pušies tašas atitinka japonų JAS sertifikato reikalavimus - Vokietijos Chemijos instituto nustatytas formaldehido kiekis neviršija 0,00000... .  

Socialinė atsakomybė

Kadangi įmonė įsikūrusi mažame miestelyje, ji nuolat remia miestelio žmones, siūlo įsidarbinti ir neįgaliesiems. Taip pat remia ir bendruomenės šventes ar kitus įvykius. 

 http://epdmdanga.lt/